Wesprzyj nas

Nasze imprezy są zawsze w pełni darmowe - zawsze do nich dokładamy z własnej kieszeni i nie zarabiamy na nich ani grosza. Jesteśmy grupą entuzjastów którzy chcą dać coś od siebie mieszkańcom naszego miasta z czystej sympatii, a naszym działaniom przyświeca przede wszystkim popularyzowanie retro komputerów i konsol.

Jeśli uważasz, że nasza inicjatywa jest słuszna i chcesz nas wesprzeć to będzie nam niezmiernie miło przyjąć każdą pomoc. Chętnie zagospodarujemy każdy stary komputer lub konsolę którą chcesz wyrzucić lub zalega Ci najzwyczajniej w świecie na strychu lub w piwnicy. Interesują nas również stare monitory oraz telewizory kineskopowe - w końcu gdyby nie one to nie mielibyśmy na czym pokazywać efektów działających retrosprzętów. Wdzięczni będziemy również za różne inne wsparcie jak udostępnienie miejsca reklamowego gdzie będziemy mogli informować o naszych imprezach, transport, czy noclegi dla współorganizatorów naszych eventów.

Jako że naprawy starych urządzeń często kosztują niemałe pieniądze, to jesteśmy gotowi przyjąć również wsparcie finansowe zarówno od osób indywidualnych jak i firm - w zamian oferujemy miejsce pod reklamę na naszych imprezach lub inna formę zrewanżowania się (jaka? kwestia do ustalenia).

Jeśli chcesz nam pomóc w jakikolwiek sposób, prosimy o kontakt:

Bartek "Tom Rain" Poletajew
606-736-250
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Koszalin Retro Games Show wspierają:

 
 
logo Politechnika Koszalińska    
logo Wydział Elektroniki i Informatyki       logo Wydział Humanistyczny
 
logo F7 komputery       logo Sofra       logo Koszalińskie Retro Komputery i Konsole
 
logo Tomsol       logo Motocykle Bimber i Kiełbasa Group       logo Retro Graty
 
logo TV Max       logo Retroage       logo Game Age
 
logo Mocny Browarek       logo Tygodnik Miasto       granie na spontanie